Już 4 października nasz zespół rozpocznie ekstraklasowe zmagania w ramach Orlen Basket Ligi. Naszym pierwszym rywalem będzie zespół Energa Czarni Słupsk i głęboko liczymy na gorące wsparcie naszych fanów z trybun Hali Centrum im. Zygmunta Cybulskiego.

W nowym sezonie ceny biletów kształtują się na następującym poziomie:

NORMALNY sektory ( A,B,C,D,F,G,H,I,J)- 40 zł.

ULGOWY sektory ( A,B,C,D,F,G,H,I,J)- 35 zł.

Sektory( A,B,C,D,F,G,H,I,J) BILET RODZINNY 2+2 – 135 zł. BILET RODZINNY 4+1 ( 1 osoba gratis)– 136 zł.

NORMALY pozostałe sektory – 35 zł.

ULGOWY pozostałe sektory – 30 zł.

Pozostałe sektory BILET RODZINNY 2+2 – 115 zł. BILET RODZINNY 4+1 ( 1 osoba gratis) – 116 zł.

BILET VIP-150 ZŁ

Bilety zakupione w kasie w dniu meczu są droższe o 10 zł. Ponadto dostępne będą bilety dla SENIORÓW w kwocie 25 zł.

Koszt biletów dla GRUP ZORGANIZOWANYCH powyżej 10 osób wynosi 10 zł.