Po rozegraniu pierwszego pełnego miesiąca Orlen Basket Ligi zwieńczonego znakomitym bilansem 4 zwycięstw i 1 porażki (poniesionej w meczu wyjazdowym przeciwko Anwilowi Włocławek), przeprowadziliśmy plebiscyt na MVP października naszej drużyny.

Nasz sztab zarekomendował do udziału w plebiscycie: Marca Garcię, Taylera Personsa, Nico Carvacho oraz Dominika Wilczka, a to Wy drodzy kibice wskazaliście zwycięzcę.

Największą liczbę głosów zdobył nasz rewelacyjny hiszpański „schooter” – Marc Garcia!

Marc w październiku reprezentował nasze barwy we wszystkich pięciu meczach Orlen Basket Ligi. Na parkiecie spędził 26,4 min. podczas, których zanotował 23,2 pkt., trafiając średnio 4,4 rzutu za 3 pkt. na niesamowitej skuteczności 52,4 %!

Próbka strzelecki możliwości naszego MVP października

Partnerem plebiscytu na MVP miesiąca jest Pogoria Residence Hotel & Restaurant