Nasz sztab szkoleniowy rośnie w siłę! Świadomi czekającego nas długiego i wymagającego sezonu, postanowiliśmy zadbać o zdrowie i kondycję fizyczną naszych zawodników i zakontraktowaliśmy dwóch znakomitych fizjoterapeutów – Dawida Olszówkę oraz Dominika Salę. 

Dawid Olszówka: Jestem podekscytowany dołączeniem do drużyny z koszykarskiej ekstraklasy. Praca na najwyższym poziomie sportowym od zawsze była moim celem. Mam nadzieje ze jako fizjoterapeuta będę mógł wspomóc drużynę swoim doświadczeniem oraz świeżym spojrzeniem i razem osiągniemy najwyższe cele. Nie mogę się doczekać rozpoczęcia okresu przygotowawczego, by poznać sztab szkoleniowy, drużynę i całą społeczność związaną z MKS Dąbrowa Górnicza. Do zobaczenia na boisku!

Dominik Sala: Cieszę się, ze wracam do rodziny MKSu w innej roli niż niektórzy mogą mnie kojarzyć, liczę na udany sezon przy pełnym zdrowiu zawodników!