KLUB BIZNESU

Klub biznesu przy MKS Dąbrowa Górnicza S.A. powstał z myślą o wszystkich obecnych i przyszłych partnerach biznesowych, do grona którego zapraszamy sponsorów oraz przyjaciół klubu współpracujących z nami na wielu płaszczyznach. Do tego elitarnego grona zapraszamy również wszystkich zainteresowanych rozwojem biznesowych relacji zarówno poprzez wsparcie MKS-u, jak i bezpośrednią współpracę z wszystkimi partnerami związanymi z klubem.

Klub biznesu to przede wszystkim:

– umacnianie i rozwijanie relacji biznesowych z partnerami obecnymi i przyszłymi;

– uczestnictwo w cyklicznych spotkaniach biznesowych;

– pełna  indywidualizacja w zakresie doboru optymalnej propozycji sponsoringu, obejmującej wszystkie istotne elementy, takie jak: pakiet biletów VIP, pakiet biletów zwykłych do dyspozycji, logo na grafikach meczowych, możliwość dystrybucji materiałów sponsora, możliwość organizacji strefy sponsora na hali, ekspozycja marki sponsora na nośnikach reklamowych;

– utożsamianie firmy z czołowym klubem koszykarskim Orlen Basket Ligi.

Dzięki członkostwu w Klubie biznesu gwarantujemy możliwość osiągnięcia wymiernych korzyści oraz zaangażowanie w szeroko rozumiane i niezmiernie istotne biznesowo działanie społeczne związane z rozwojem grup młodzieżowych oraz innych działalności Klubu.

Zapraszamy do członkostwa w Klubie biznesu i wspólnego rozwoju MKS Dąbrowa Górnicza S.A!

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt: partnerzy@mksdabrowa.pl