Po bardzo udanym i emocjonującym sezonie koszykarskim zakończonym na ćwierćfinale Orlen Basket Ligi, przyszedł czas na rozpoczęcie zmagań w odmianie 3×3!

W uprzednim sezonie zmagań w tej odmianie koszykówki nasz zespół zaprezentował się wprost znakomicie i w świetnym stylu awansował do Finału LOTTO 3×3 Ligi, który został rozegrany w Zagłębiowskim Parku Sportowym – ArcelorMittal Park w Sosnowcu 24 lutego 2024 r. Po emocjonującym turnieju nasi koszykarze ostatecznie uplasowali się tuż za podium zajmując 4. lokatę.

Dzięki uprzejmości naszych partnerów w obecnych rozgrywkach koszykarskiej odmiany 3×3 reprezentować nas będą DWIE EKIPY, więc spodziewamy się podwójnej dawki sportowych emocji!

Partner drużyn
Partner tytularny drużyn

𝐌𝐊𝐒 𝐈 to zawodnicy, których powinniście znać z ubiegłorocznych zmagań w serii turniejów Lotto 3×3 Quest. Do kapitana Patryka Wieczorka i Konrada Dawdo dołączyli: brat bliźniak Daniel Dawdo oraz doświadczony Wojciech Leszczyński.

𝐌𝐊𝐒 𝐈𝐈 to panowie reprezentujący nas w ostatniej edycji Lotto 3×3 Ligi organizowanej przez ORLEN Basket Liga. Jakuba Borowskiego, Huberta Lewandowskiego, Przemysława Słoniewskiego i Błażeja Karlika dodatkowo wzmocnili Jacek Gwardecki, Cezary Karpik i Sebastian Ferenc.

Nasze obie drużyny będzie można podziwiać zarówno na krajowych turniejach jak i poza granicami Polski m.in. w Czechach, na Słowacji, w Bośni i Hercegowinie, czy też Francji.

Przed nami bardzo emocjonujące miesiące z koszykówką 3×3 więc zachęcamy wszystkich naszych fanów do śledzenia dedykowanych social mediów, gdzie będziemy na bieżąco informować o postępach naszych koszykarzy.