Na zasadzie wypożyczenia z Trefla Sopot do końca sezonu do naszego zespołu dołączy Błażej Kulikowski.

Błażej Kulikowski pierwsze koszykarskie kroki stawiał w UKS Jagiellonka Warszawa, ale już od 2016 roku jest związany z Treflem Sopot, gdzie przeszedł wszystkie szczeble od zespołów młodzieżowych, aż po pierwszy zespół występujący w koszykarskiej ekstraklasie. Do najważniejszych osiągnięć w dotychczasowej karierze 22-letniego zawodnika zaliczyć należy Wicemistrzostwo Europy U-18 Dywizji B wywalczone z reprezentacją Polski oraz sukcesy klubowe w postaci Mistrzostwa I ligi sezonu 2020/2021 wywalczone podczas wypożyczenia do Czarnych Słupsk oraz triumf w ostatnim Pucharze Polski już w barwach Trefla Sopot. Błażej z powodzeniem może grać na pozycji nr 2 lub 3 i z pewnością będzie dla nas wzmocnieniem poszerzającym polską rotację.

Błażej Kulikowski: Bardzo cieszę się, ze dołączam do MKS-u. Po wielu latach opuszczam Pomorze, będzie to dla mnie całkowicie nowe doświadczenie. Nie mogę doczekać się najbliższego meczu, spotkania z kibicami oraz atmosferą, która jest niezawodna w każdym spotkaniu.